| StefyRO a întrebat:

Nu stiu ce sa mai joc. Voi ce jocuri imi comandati? Nu prea noi.Nu am calculatorul prea bun... Din 2008/2009/2007 cam pe atunci.

2 răspunsuri:
| balutza a răspuns:

Pai... incearca un Fifa 07, 08, 09.,un Heroes 3, 4, Dragon Age 2 sau origin, Dead Space 1, Cryses 1, Seriossam 1, 2...3 nu cred ca iti merge, Fear 2, Duke Nuked Forever, sau preferatul meu Assassin's creed 1, 2 sau 3. Funda plz.

| sfechis a răspuns:

Fifa 2008, Cs 1.6, gta 3, Nfs undercover 2 (daca vrei demo), depinde de memoria ram si de procesor ca as putea sa iti spun mai multe, dar astea sunt 90% sigur ca iti mergwinking,sper ca ti-am fost de ajutor,daca vrei mai multe rasp, mai intreaba-ma!, paawinking