| xMaTrIxX a întrebat:

Pe cs 1.6 am incercat "silent aim" l-am dezarhivat am intrat a mers o zii doua 3 apoi nu a mai mers de luni. Am incercat cu alte cs bestial, warzone si romanesc dar tot la fel. Intru in cs il las la bara si cand dau pe 'Leis" imi apare o fereastra ca cea de la "cmd" deci ruleaza zic eu. Si cand dau sa intru in cs nu imi mai intra nu ma lasa sa intru il cs

6 răspunsuri:
| AlyxandirClaw a răspuns:

Probabil ai primit un virus.
Sper.

| xMaTrIxX explică (pentru AlyxandirClaw):

De ce speri? laughing. si apropo am bagat si antivirusul in pc si nu e nici-un virus. nu stiu ce sa aiba

| Andrei21000000000000000000000000 a răspuns:

Nu mai folosi silent aim.Vei primi ban si nu vei mai putea sa joci cs! Mie mi s-a intamplat!

| diNNozo a răspuns:

Sfatul meu : Nu juca cu coduri.