| arpikaboss14 a întrebat:

pe jocul WOT (world of tanks) care e cel mai bun tank Wolverine sau Hellcat?

Răspuns Câştigător
| RawGrey a răspuns:

Hellcat este mai bun, bineinteles avand 560 de puncte de integritate, Wolverine avand 340. Un Wolverine il poti distruge foarte usor, cu o lovitura si cu un Hetzer daca ai ultimul tun. Hellcat are mai multa viteza, este de generatie superioara, tunul mult mai bun si o cadenta adecvata. In concluzie iti recomand Hellcat din tot sufletul ( eu am 1000 lupte cu el si tot nu ma mai satur si din luptele alea 65% win )

1 răspuns:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Niciunul este un tank foarte micut si rapid e cool castigi garantat cu el