| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun tank sovietic din jocul world of tanksraised eyebrows

1 răspuns:
| Taterz a răspuns:

Depinde ce tier :) La tier 5, kv1. la tier 6, as merge pe t-150 (kv1s rupe acuma, dar or sa-l schimbe in curand), la 7, kv3 pentru heavy, si su-152. Su-152, este o bijuterie de tanc, pe care nu o sa mai vrei sa-l vinzi. Asta daca o sa inveti ca trebuie sa tragi cu explozive.
In fine, lista continua, daca zici cel mai bun si cel mai bun, as zice IS7 ca si heavy, sau Object 268 ca si antitanc.

poftim, sa te mai documentezi :)
http://wiki.worldoftanks.eu/USSR