| pisicutza197 a întrebat:

pentru cei care joaca dragon city pe facebook ce ar fi cel mai bine sa combin din toti dragonii carei am ca sa iasa ceva rar? Eu am dragonii:Mud dragon(lvl 8), Volcano Dragon(lvl 6), sea dragon(lvl 4 si 5), electric dragon(lvl 5), flame dragon(lvl 5), nature dragon(lvl 5), Soccer dragon(lvl 8), Terra dragon(lvl 4), cloud dragon(lvl 5), flaming rock dragon(lvl 5) Eu cred ca ar trebui sa bag Soccer cu inca unu bun de exemplu mud sau cloud.Inca un lucru.Soccer dragon e bun la lupta? As vrea sa stiu daca da macar 1000 fara critic.

2 răspunsuri:
| MoiseIonutz a răspuns:

Ti-ar trebui alpine dragon + flaming rock dragon si faci cool fire dragon! si da soccer dragon daca il faci 10 distrugi aproape tot cu a 3 a abilitate!

| pisicutza197 explică (pentru MoiseIonutz):

NU mai am nevoie de raspunsuri, deja am lvl 27 si am multi dragoni si legendari si rari acu as vrea sa stiu cum fac pirat