| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care joaca dragons city pe facebook imi puteti zice daca combin soccer+soccer=legendar? Sau soccer+legendary=legendar? Sau soccer+cool fire = legendar?

Funda!

Răspuns Câştigător
| FloRyN36 a răspuns:

Daca combini 2 dragoni rari care nu sunt de acelasi fel trebuie sa dai breeding boost iar dintr-un legendar+legendar iti iasa ori un alt legendar ori daca ai noroc iti iasa pur insa asta merge parca numai daca combini 2 legendari diferiti si dai breeding boost.

5 răspunsuri:
| AntonyoBoss a răspuns:

Deci soocer + soccer faci soocer, soocer + legendary faci porcarii si soccer+cool fire faci unul de foc.Ca sa faci legendari trebuie sa combini 2 dragoni rari dar nu de acelasi element,dragonii legendar sunt:armadilo,soccer,cool fire, gummy, pirate, petrol, poo.
daca combini gummy cu cool fire iti iese 100% un legendar
Aici este un site care iti arata orice si iti spune orice despre dragon city, iti arata toti dragonii si combinatiile lor, si multe altele despre dragonul respectiv http://dragoncity.wikia.com/wiki/Dragon_City_Wiki.Bafta si vezi ca un legendar dureaza 1 zi

| JolnT a răspuns (pentru AntonyoBoss):

Ba u zici ca trebuie sa combin 2 rari da soccer + collfire ce are pui mei(mai bagat in ceata) zi-mi si mie ce lvl ce dragoni imi trebuie sa fac gummy

| AntonyoBoss a răspuns (pentru JolnT):

Ti-am zis sa combini doi rari, dar nu de acelasi element si pentru gummy iti trebuie plant + electric dar s-ar putea sa iti iasa si un alt dragon

| FloRyN36 a răspuns:

Deci daca combini 2 dragoni rari de acelasi fel iti va iesi unu legendar 100% dar daca vrei sa combini sa zicem soccer cu coolfire va trebui sa dai breeding boost.

| JolnT a răspuns (pentru FloRyN36):

Numai daca dau breedin boost iasa legendar? SI inca ceva daca combin lengendar cu legendar iasa legendar?

| FloRyN36 a răspuns (pentru JolnT):

Daca combini 2 dragoni rari care nu sunt de acelasi fel trebuie sa dai breeding boost iar dintr-un legendar+legendar iti iasa ori un alt legendar ori daca ai noroc iti iasa pur insa asta merge parca numai daca combini 2 legendari diferiti si dai breeding boost.