| ninjaboi2001 a întrebat:

puteti sa imi dati si mie un hack pentru metin2 ro unu care face lure si omoara sau doar face lure? Dau funditaa Repede dau si vot!

4 răspunsuri:
| sorin579 a răspuns:

Daca ai vazut pe altii ca fac lure si mor monstri degeaba sa stii ca sunt niste iteme care nu pot fii negociate si se numesc Mantiile Curajului.Si nici nu exista hack pentru asa ceva.

| ninjaboi2001 explică (pentru sorin579):

Am jucat metin2 de 5 ani si sunt playeri care vin mosntr in ei si mor imediat ei nu ataca... Daca nu sti nu mai raspunde si hackuri sunt... Dar se gasesc greeeeu.

| ninjaboi2001 explică (pentru sped999):

Da mersi pentri virusi ai grija ce imi da ca am avast cumparat laughing deci nu e problema mare la mine