| R3yzoo a întrebat:

SALUT TPU! puteti sa-mi spuneti si mie niste jocuri care merg pe acest pc cu: AMD Sempron(tm) 3200+ 1. 83ghz 832MB RAM si 256 MB placa video doresc jocuri cu masini sau cum este metinu tongue dau funda pentru cele mai frumoase jocuri

Răspuns Câştigător
| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Ai un pc destul de bun, e aproape ca a meu, ai putea incerca, daca tot iti place metinu', 4story,Perfect World, WoW, LoL iar cu masini ai putea incerca NFS MW, Dirt 1, 2 si 3 daca iti merge...Cauta pe Gogu' cand gasesti un joc interesant "system requirements" la acel joc.

1 răspuns:
| Florineluuuu11 a răspuns:

Pai poti incerca 4Story in genul la Metin si mai poti juca WOW, DOTA s.a