| darksy36 a întrebat:

Spuneti-mi si mie toate jocurile cu masini pe care le stiti, ce merg jucate cu volan, si care mi-ar merge pe systemul acesta: AMD Sempron 140 2.70 Ghz(single), Placa video 256 si 2 gb ddr3 1333 ram. Dau funda celor mai frumoase jocuri.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

NFS Porsche: Unleashed 2000, vechi dar cel mai bun dintre toate, daca chiar vrei sa simti cum conduci o masina, nu o caramida. Oh, da, si spre deosebire de majoritatea celorlalte NFS-uri, in Porsche frina e chiar vitala, nu adaugata acolo ca sa fie...

| MytzaMytz a răspuns:

Nfs,Driver Simulator.