| Cr1zzu a întrebat:

Salut TPU;-) Puteti sa-mi spuneti un Server de Metin pvm hard gen FW2, sa se dropeze cartile si ss-urile la pietre metinhappy Evoluarile sa fie pana in POSE/BETA, SIRIUS/BETA cu max pv 2k aparari 15% mai pe scurt bonusurile de pe ROhappy Va multumesc anticipat, funda celui mai bun raspuns iar celorlalte raspunsuri voturi

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| LuizaBlonda a răspuns:

Daca mai cauti asemenea servere uite aici un server identic cu metin2 RO din anii trecuti
http://metin2aries.xcp.ro