| michael_9580 a întrebat:

RO. Acum ceva timp am instalat windows vista luat de pe net. Si nu imi mergea internetul - "nu se poate realiza legatura" fiind nevoit sa instalez versiunea de windows pe care o aveam inainte si pe care o am si acum ( Windows Xp Sp3) de care nu sunt multumit deloc, pentru ca am placa video direct in placa de baza, sincer nu stiu cum ii spune... si nu mi-o citeste, la setari la monitor unde ar trebui sa spuna ce placa am spune "Default monitor (on)", asa ca va rog sa ma ajutati cu ce stiti :
-Cum sa fac sa mi-o citeasca
Sau
-Cum fac sa rezolv cu internetul thinking Multumesc mult pentru ajutor! happy

1 răspuns:
| cristian100 a răspuns:

Eu iti dau un sfat cheama pe un om care se pricepe la calculator sau o ruda un prieten. funda?