| AlexPreda1994 a întrebat:

s-a scumpit minecraftul acum și am niște nelămuriri. Prima ar fi dacă mi-l pot cumpăra cu un paysafe din LEI...și dacă atunci cand mi-l cumpăr pot să pun 2 bonuri pentru. ca de unde am băgat eu banii erau doar așa 25 lei 50 lei 75 lei si 100 lei și acum minecraft e 23.95 Euro adică aprox. 108 lei, și a trebuit să iau un bon de 100 lei și unul de 25 lei. Pot să le pun pe amandouă sau să le combin că am auzit că există asemenea siteuri. Și ultima întrebare: după ce mi-l cumpăr, cum imi aleg un skin? Ofer FUNDA + VOT celui care mă ajută, mulțumesc pentru atenția acordată și respect celor care mă pot ajuta!

1 răspuns:
| raresbarbier a răspuns:

Poti sa iti creezi contul pe
https://www.paysafecard.com/ro-ro/
si in cont pui bani de pe paysafecard si dupa platesti cu banii din cont