| DjShizZelLE a întrebat:

Se poate pune ventilarot pe placa video Radeon 9250 128mb? sau cum sa o racesc?

Răspuns Câştigător
| 21BoBy21 a răspuns:

Placa poate este de la ea eu zic sa te duci la reparati pcuri sa vezi ce are

3 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Sal da poti pune dar trebuie sa te duci la o firma sau shop pc cu tot cu placa video pentru a vede ce ventilator(cular) se potriveste daca ai laptop poti gasi un ventilator mare care ii pui dedesubtul leptopuli si til raceste sa nu tea acpuc sa umbli tu sa pui culare ca asa te apuca te duci la o firma din apropiere baftabig grin

| 21BoBy21 a răspuns:

Cum a spus alin-9439 ori daca este pc i dai usita aia din stanga sau dreapta jos si are racire mere laughing)) in glm am psus asta

| DjShizZelLE explică (pentru 21BoBy21):

Mdea ii pc si deja staw cu capacu deschiswinking si imi face niste libni ciudat pe ecran cateodata? o fi placa s-o schimb?

| 21BoBy21 a răspuns (pentru DjShizZelLE):

Placa poate este de la ea eu zic sa te duci la reparati pcuri sa vezi ce are