| Bogdan123_6854 a întrebat:

si cititori
am si eu o intrebare...nu stiti pe FermaVesela ce as putea face daca vreau sa curat toate obstacolele de pe camp(cu o moneda)dau click pe modena si dau cumpără(DA!). si zice ca nu am destui bani
nu stiu ce trebuie facut
si am cumparat moneda degeaba daca TPU nu are un raspuns
Multumesc... Funda

2 răspunsuri:
| Rango a răspuns:

Incearca sa iti faci un cont nou si sa iei GameBooster(curata bug de pe jocuri)si gata. Sper ca am ajutat!

| Zebastian a răspuns:

Ca sa cureti campul iti trebuie 1 moneda si banii ceruti de ai de ex 3500 pD (pD=banii virtuali din joc). dar eu iti recomand sa dai pe secera si sa cureti fiecare buruiana in parte si asa iti pastrezi moneda