| αʅҽxƈσσʅʅ a întrebat:

spunet-mi si mie niste servere de metin2 pvp 24/24 cu shopuri noi arme epice implementate... deci va roog un raspuns. REPEDE!

3 răspunsuri:
| αʅҽxƈσσʅʅ explică:

Nu vreau hammer, osiris si toate prostiile alea! ceva bun! plz

| Copil_Cumintelul_1970 a răspuns:

Sall omule. Eu conosc niste mt 2 pvp cum ar fi mt 2 hammer.Sau ai putea juca un mt 2 care nu e chiar asa pvp dar are otel in shop+9 etc etc... Mt 2 hammer e pvp 100%100 si s-a scos lagu de totbig grin toate itm in shop si chiesti noi.Atept funditaaa daca-ti palce raspunsulbig grin

| manuel1432 a răspuns:

Incearca hammer mt2