| stangaionut a întrebat:

Ce servere de metin2 private mai stiti? sa gasesti epice si arme de 90 92 la shopuri sa faci lvl repede in afara de lightmt2 si metin2 united? dau funda pentru cele mai bune si mai multe happy

18 răspunsuri:
| kiruxi97 a răspuns:

Metin2 hammer cel mai tare servar 1

| chazz a răspuns:

Uite niste metine smechere empiremt2, metin2 gx, metin2 tim, soulju2, newlonju2, metin35, xperimentmt2, mondialmt2

| Asp1r1Na a răspuns (pentru chazz):

Chazz degeaba laughing) da-ne site-ul

Răspuns utilizator avertizat
| Phoenix00 a răspuns:

Uite aici un TOP de 100 servere de Metin2 Private http://topofgames.com/Metin2/. La fiecare scrie niste detalii + forumul, Funda?

| BlackAngel_6362 a răspuns:

Metin2 smile www.vyp.ro

| BuggerPlays a răspuns:

Metin2DL este un pvp clasic super tare are evolutii ca pe official...
din otel--->posedata
batalie--->triton etc...Iti dau si un cont de al meu facut super
FUNDA?big grin

| BuggerPlays a răspuns:

Metin2DL este un pvp clasic super tare are evolutii ca pe official...
din otel--->posedata
batalie--->triton etc...Iti dau si un cont de al meu facut super...add florin. edy99 daca esti interesat
FUNDA?

| Asp1r1Na a răspuns:

Uite,EpicalMetin2,http://www.epicalmt2.ro/index.php?s=home e fain cresti, foarte repede! sper ca-ti place

| xXSmekerashuXx a răspuns:

Pai metin 2 http://www.hardcore-mt2.org/? s=home e server german dar ai multi romani bafta te rog funda

| IzzbajuL a răspuns:

Metin2 TDL-Serverul Alcolici: Faci ce nivel vrei, cati bani vrei PVP e super tare, ti-l recomand

| StarAnonim a răspuns:

Metin2 Oriental, Metin2 Hammer, Metin2 4you, New-Metin3... daca vrei mai multe sv add:c. ovidiu2001.

| RaduCR7 a răspuns:

Hammer
dorohoi
PvP
4yours

| BrK13 a răspuns:

Http://simplemetin2.dyndns.org un server nou deschis este super si avem nevoie de playeri:) va asteptam :).

| BrK13 a răspuns:

Http://simplemetin2.dyndns.org/ un server nou aparut destul de frumos si avem nevoie de playeri, va asteptam :).

| dirus a răspuns:

Salut! stiu eu multe metinuri pvp uite aici cateva : Metin2Hammer,ValMondialMt2,Client by abesgara, Metin2Themis pls fundita big grinbig grin