| diannna38 a întrebat:

spuneti-mi niste jocuri pentru Pc meu care l-am luat cam de vreo 4 saptamani si nu am chef sa pun alta placa video sa se duca garantia ce jocuri mi-ati recomanda pentru Pc-ul meu de preferinta sooting sau jocuri de supravietuire sau ori ce joc ca dayz minecraft etc
Pc-ul meu are componentele acestea
windows xp
cpu 2.89 GHz, 2.79 GHz
Placa video 128 mb
Hard de 148 gb
Rami 1, 99 gb
Si inca ceva de ce cand vreau sa instalez java ca sa joc minecraft imi apare o eroare dar nu stiu de la ce este dar java este descarcat de pe siteul original si eroarea nu mai stiu cum scria in ea. PS si mi-ar merge minecraft pe pc meu

Răspuns Câştigător
| RiZeRy a răspuns:

Multe minecrafturi sunt piratate de aia iti da eror de la anti virus ori ai un site fake ori nu iti este compatibil. Deci am zis aceeasi ce a zis si celalalt.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intra pe http://systemrequirementslab.com/cyri si vezi ce-ti ruleaza.

| VeveritaSiberiana a răspuns:

Intra pe conso.ro acolo e un site pentru banca dar poti diwnloada java de acolo

| SinevaIonut a răspuns:

Multe minecrafturi sunt piratate de aia iti da eror de la anti virus ori ai un site fake ori nu iti este compatibil