| mixtare a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri care merg online, pe servere, in afara de counter strike. !

Răspuns Câştigător
| Salut12 a răspuns:

Sunt multe iti dau doar cateva pentru din astea multe am uitat tongue : Crossfire
Serious sam 2, starcraft 1, Diablo 3, Half-life, Team fortress 2, Zombie Panic source cam atat sper ca te-am ajutat
Baftawinking

3 răspunsuri:
| Catrinutza29 a răspuns:

Minecraft,League of Legends (E un joc de strategie. Dar aici joci cu boti sau oameni adevarati(online) pe echipe.

| mixtare explică:

Daca am 149 de gb merge bine?

| Unk0wN a răspuns:

Incearca si tu astea:
-Cod MW3, Team fortress 2
-Half-Life, Crossfire
-Diablo 3, Ghost Recon
As mai putea continua dar trebuie sa ai calculator/laptop bun pentru a le rula:
-BattleField 4, Watch dogs(Watch Dogs nu cred ca merge online dar incearca)
-Bioshock infinite, Call of duty Black Ops 2
Mesaj daca vrei sa mai continui

Funda mare!