| radustroie a întrebat:

spuneti-mi si mie un server de metin 2 foarte tare la magazin sa ai itm epice si din astea plus 9, sa aiba rate mari peste 1000% inclusiv si cu lvl max 250 dau funda la cel mai tare server

Răspuns Câştigător
| CosmiiiO a răspuns:

Vip-style metin2, metin2suprem,metin2eternity,the legend metin2 5000x (the legend are ratele 5000), extreme metin2, revolution metin2 3000x, revenge metin2, dark metin2, metin2 star privat server...

2 răspunsuri:
| CosmiiiO a răspuns:

Metin2:energy,tdlgaming(server chronos),epical,steel,xpm(server PvP nu cel PvM), wars, european, star, stars...sa imi zici daca mai vrei altul.havefun laughing

| radustroie explică (pentru CosmiiiO):

Mai da-mi si altele

| CosmiiiO a răspuns (pentru radustroie):

Vip-style metin2, metin2suprem,metin2eternity,the legend metin2 5000x (the legend are ratele 5000), extreme metin2, revolution metin2 3000x, revenge metin2, dark metin2, metin2 star privat server...