| Botez_Florin_1999 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog o versiune de minecraft care sa mearga pe sistemul meu :ram 1 g, procesor:3.0 ghz, placa video :512, windows xp dar dati-mi o versiune care sa meraga bine fara lag.Dau funda.Mrs anticipat.

Răspuns Câştigător
| 由羅比殺手 a răspuns:

Http://mineshafter.info/,uite aici site cu minecraft 1.7.4 care are si multiplayer si singleplayer si ca sa-l downloadezi nu trebuie sa completezi survey-uri.Iti faci cont iti poti baga skin si mantie:d. Funda>?

1 răspuns:
| piftel a răspuns:

Iti merg toate versiunile.Cauta pe net minecraft 1.7.4 cracked sau ce versiune vrei.