| AlexPreda1994 a întrebat:

spuneti-mi un metin 2 in afara de steel regal nerd hammer in care sa fie ratele 1000% exp yang drop si sa pot lua costume si freze de la magazin si sa iau batalie + 9 si otel + 9
dupa batalie sa uurmeze sirius dupa otel posedata etc
P.S : Sa fie nivelul maxim 250 sau mai mult

MULTUMESC ANTICIPATwinking

Răspuns Câştigător
| GamerulUnicat a răspuns:

Salutare Alex.Incearca Metin2 Syera are pietrele cu valori foarte mari de exemplu Piatra apararii are valoarea de 1000% ratele 1000% all level maxim 250 batalie otel toate +9 la magazin e pvp-pvm yangul si exp se fac foarte usor din batalie sirius din otel posedata...Bafta cu el dar este in mentenanta unpic...Dar cauta-l pe net sa il vezi. Fundita?winking

| AlexPreda1994 explică (pentru GamerulUnicat):

Mersi pentru raspuns... ai fundawinking

| AlexPreda1994 explică (pentru GamerulUnicat):

E tare dar imi poti spune unul in care pot lua mai multe costume si freze de la magazin si sa se faca banii putin mai repede...