| TheKillerOfKillers a întrebat:

Spuneti-si mie. o modalitate sa fac bani foarte usor pe metin2 ro?

Răspuns Câştigător
| eupuffffy a răspuns:

Pai sunt cam 3 modalitatii sa faci bani usor pe metin2.ro : 1 daca ai lvl 30 - stai la peste 2. daca ai lvl 30 stai la minereuri in templu 3. spargi metine de lvl tau.

1 răspuns:
| ItiDauClasa a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa aduni toti banii care pica. Dupa aia trebuie sa aduni toate itemele si sa le vinzi.Pescuiesti si vinzi pesti cu 30k sau 3kk ii pui si tu paia cu 3kk mai ep al mijloc.