| Dragosas a întrebat:

Stie careva smecherii pentru Mount & Blade Warband? Cel care stie cele mai tari smecherii are funda!

Răspuns Câştigător
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Deci cand iti apare Play Mount & Blade,sub el este Configure,dai pe Configure, si iti apare Game, dai click pe casuta cu varianta Enable Cheats, intri in joc si eu iti dau parolele pe care le stiu:

+1, 000 Dinar one time Inventory [Ctrl] + X
+1, 000 experience points (one time) Character [Ctrl] + X
Faster leveling [Ctrl] + L
Increase all weapon proficiencies Character [Ctrl] + W
Upgrade selected unit (one time) Party [Ctrl] + X
See everything except hideouts Map [Ctrl] + T
Teleport party Map [Ctrl] + Left Mouse Button
Upgrade all available units to that path Battle [Ctrl ] + Left Click
Restore health Battle [Ctrl] + H
Heal your horse Battle [Ctrl] + [Shift] + H
Damage yourself Battle [Ctrl] + [F3]
Knock single enemy unit unconscious Battle Hold [Ctrl] + [Shift] and press [F4]
All enemy troops unconscious Battle [Ctrl] + [Alt] + [F4]
All enemies zoomed into unconscious Battle [Ctrl] + [Shift] + [F4]
AI takes over your character Battle [Ctrl] + [F5]
Toggle slow motion [Ctrl] + [F9],le poti folosi si in with fire and swordwinking

| rolf12 a răspuns (pentru PiatrăAscuțită):

Ba frate mie nu-mi merge nici un cod si am facut tot cum ai zis

| PiatrăAscuțită a răspuns (pentru rolf12):

Ai jocul Full sau Demo?

13 răspunsuri:
| PiatrăAscuțită a răspuns:

Deci cand iti apare Play Mount & Blade,sub el este Configure,dai pe Configure, si iti apare Game, dai click pe casuta cu varianta Enable Cheats, intri in joc si eu iti dau parolele pe care le stiu:

+1, 000 Dinar one time Inventory [Ctrl] + X
+1, 000 experience points (one time) Character [Ctrl] + X
Faster leveling [Ctrl] + L
Increase all weapon proficiencies Character [Ctrl] + W
Upgrade selected unit (one time) Party [Ctrl] + X
See everything except hideouts Map [Ctrl] + T
Teleport party Map [Ctrl] + Left Mouse Button
Upgrade all available units to that path Battle [Ctrl ] + Left Click
Restore health Battle [Ctrl] + H
Heal your horse Battle [Ctrl] + [Shift] + H
Damage yourself Battle [Ctrl] + [F3]
Knock single enemy unit unconscious Battle Hold [Ctrl] + [Shift] and press [F4]
All enemy troops unconscious Battle [Ctrl] + [Alt] + [F4]
All enemies zoomed into unconscious Battle [Ctrl] + [Shift] + [F4]
AI takes over your character Battle [Ctrl] + [F5]
Toggle slow motion [Ctrl] + [F9],le poti folosi si in with fire and swordwinking Funda?! plsss

| Stefoni_Darius_1997 a răspuns (pentru PiatrăAscuțită):

Piatra ascutita eu am incercat dar nu mere am intrat la inventory si am scris ctrl+x si nu mere ma ajuti?

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Intri la primul meniu unde scrie Play M & B,dai Configure, si apesi pe casuta unde scrie Enable Cheats, apoi intri in joc, uite aici smecheriile :

+1, 000 Dinar one time Inventory [Ctrl] + X
+1, 000 experience points (one time) Character [Ctrl] + X
Faster leveling [Ctrl] + L
Increase all weapon proficiencies Character [Ctrl] + W
Upgrade selected unit (one time) Party [Ctrl] + X
See everything except hideouts Map [Ctrl] + T
Teleport party Map [Ctrl] + Left Mouse Button
Upgrade all available units to that path Battle [Ctrl ] + Left Click
Restore health Battle [Ctrl] + H
Heal your horse Battle [Ctrl] + [Shift] + H
Damage yourself Battle [Ctrl] + [F3]
Knock single enemy unit unconscious Battle Hold [Ctrl] + [Shift] and press [F4]
All enemy troops unconscious Battle [Ctrl] + [Alt] + [F4]
All enemies zoomed into unconscious Battle [Ctrl] + [Shift] + [F4]
AI takes over your character Battle [Ctrl] + [F5]
Toggle slow motion [Ctrl] + [F9]

| Dragosas explică (pentru PiatrăAscuțită):

Se poate intampla ceva la joc?

| PiatrăAscuțită a răspuns (pentru Dragosas):

Nu se intampla nimic in grafica sau apare un regat nou, nu te gandi la asta, doar ca parolele te ajuta sa te chinui mai putin, FUNDA PLS!puppy dog eyes

| Dragosas explică (pentru PiatrăAscuțită):

Da funda!

| Dragosas explică (pentru PiatrăAscuțită):

Exista parola pentru ridicarea moralului?

| PiatrăAscuțită a răspuns:

Pentru moral nu,din pacate nu,dar poti sa cresti moralul trupelor tale de la Terrible la Very High,trebuie doar sa le asiguri mancare,ceva de baut cum ar fi bere sau vin, sa upgradezi unitatile tale, si sa te bati cu alti lorzi, fa asta si moralul trupelor tale va creste radical, crede-ma sunt un maestru Mount and Bladewinking

| Rădutzzu_Jrr_1998 a răspuns (pentru PiatrăAscuțită):

Te rog ajuta-ma pe ce trebuie sa apas ca sa dau mancare la unitati ca nu merge apas click si nu merge am apasat pe toata tastatura tot nu merge

| Amsters12 a răspuns:

Sal roby18 parca ziceai ca esti in expert in mount and blade te rog zi-mi si mie deci cand intru in multiplayer stau 10 sec si imi zici kick error the server sa imi lasi si mie idul tau de mess sa vorbim pls ajutor dau funda

| PiatrăAscuțită a răspuns (pentru Amsters12):

Hmmm....Iti da eroare pentru ca nu ai Serial Key original al jocului.Mi s-a intamplat.Te-ai mai jucat la multiplayer?