| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se face in Metin2 sa atragi creaturile spre tine?

Răspuns Câştigător
| cataetare34 a răspuns:

De pinde dacă joci privat cumpara manti de la magazin.Iar daca joci pe ro trebuie sa cumperi de pe net ori foloseşti mober hack de pe net. Funda dacă te-am ajutat

3 răspunsuri:
| StaticDom321 a răspuns:

Dacă joci pe alt metin și nu pe ro iei de la Magazinul General, iar daca joci pe ro trebuie sa cumperi cu bani adevarati mantii ori să îți iei hack. Sper ca ți-am fost de folos.

| Siing a răspuns:

Te astept pe: http://inmissionmt2.in/