| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se instaleaza android 4.1 pe Samsung galaxy gio? Rog ajutor din partea celor care au incercat. Nu vreau comentarii de genul ca pierd garantia! Dau funda pentru cel mai convingator raspuns. Multumesc

4 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Intra la seteri si acolo cauta actualizare software.Il actualizezi pana cand nu se mai poate si astfel vei avea cea mai noua versiune. Sper ca te-am ajutat!

| Floryn103 a răspuns (pentru Anonimuuuussssss):

De acolo am actualizat android-ul de la 2.3.3 la 2.3.6 dar eu doresc sa imi instalez android 4.1. am vazut pe youtube atatea tutoriale dar nu am inteles cine stie ce.

| Mih_Nicu_1998 a răspuns (pentru Anonimuuuussssss):

Intai la despre telefon apoi actualizare

| Sk1j4 a răspuns:

rolling on the floor Serios? Android 4.1 pe Gio?
Gio este un telefon slab din toate punctele de vedere.La ce processor si rami are ia gandeste-te cum ar merge.nici la 2.3 nu se misca deloc bine.
E ca si cum ti-ai instala windows 7-8 pe un pentium 2-3