| DJARUM a întrebat:

Stie cineva vreun joc cu zei, un MMORPG ceva? Sau macar un joc browser, unul in care sa iti construiesti tu propriul zeu etc. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Judicator a răspuns:

Seria Black&White, este un joc, in care esti un zeu, ai animal(care-l antrenezi sa ajung titan), conduci si construiesti armate si orase si te bati cu alti zei. Mie personal mi-a placut B&W 1 dar avea foarte multe buguri. Macar sa incerci B&W 2 este foarte tare: http://en.wikipedia.org/wiki/Black_%26_White_%28video_game%29

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xWildOn3x a răspuns:

Black & White
B & W
Aion
Goblin Keeper
4story
Metin2

| DJARUM explică (pentru xWildOn3x):

Am cerut un joc cu zei, nu cu razboinici si cu animale!