| SoulEaterFan a întrebat:

Stii cum sa descarc Minecraft cu toate versiunile(nu tekkit si de astea) sa aiba mai ales vers.:1.4.7,1.5.2,1.6,1.6.1,1.6.2? Sa nu fie Demo si sa se poata juca pe online! Daca puteti sa aiba si un video.

Am cautat de m-am spart, da nu am gasit nicaieri!

Va rog ajutati-ma, FUNDA la raspunsu care merge da incerc dupa ordinea postarilor, deci rugativa sa mearga doar postarea voastra daca vreti funda!
P.S: Scz ca am scris cam mult
P.S.Stongue.S inseamna Post Scriptum

Răspuns Câştigător
| Tanizeufa a răspuns:

Cauta un Launcher Cracked pentru 1.6.2 si acolo ai toate versiunile happy

| SoulEaterFan explică (pentru Tanizeufa):

Am cautat de m-am spartcrying

| SoulEaterFan explică (pentru Tanizeufa):

Imi dai mess-u tau plz ca nu imi merge si poate ma ajuti!