| LoWGuY a întrebat:

Stiti cand va aparea Fifa 18 demo pentru Pc si daca va fi disponibil pe Origin?

Răspuns Câştigător
| RzV28 a răspuns:

In jurul datei de 15-20 septembrie. Din cate stiu pe Xbox si Ps4 apare oficial demo pe 15 septembrie si e foarte probabil ca si pe Pc sa apara tot atunci. Oricum pe 27 apare jocul full, deci nu mai e mult pana o sa il gasesti pe tot.

| LoWGuY explică (pentru RzV28):

Multumesc, dar vad ca a aparut azi rolling on the floor))

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Normal ca va fi disponibil pe PC si da va fi disponibil pe origin!

| ionutdan12345 a răspuns:

Da stiu.Va aparea in 2018.Cred ca va fi disponibil si pe Origin.

| LoWGuY explică (pentru ionutdan12345):

Cum in 2018? rolling on the floor))