| BogdanBody a întrebat:

Stiti niste jocuri cu sabii si magii super smechere? Cine stie si cine imi da cele mai frumoase jocuri primeste funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Atunci lord of the rings online,sau lord of the rings conquest,sau
the cursed crusade,Morowind, Prince of persia, asasins creed, Jade Empire, sau Dynasty. Warriors.8. Xtreme. Legends
Cam atata stiu.

7 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,incearca skyrim 5 the elder scrools
wars and warriors joan of arc.
skyrim oblivion
daca mai ai nevoie de altele imi dai mesaj.dar astea sunt cam cele mai faine mai ales skyrim

| BogdanBody explică (pentru KeNNT3D):

Am jucat skyrm 2 sau 3 vreau altele.

| MaTLe a răspuns:

Eu ti-as sugera metin2.

| Stefan_Andrei_1997 a răspuns:

Skyrim 5 nu a aparut inca! E skiyrim 4 elder scrools
Si inca un joc foarte bun e Lord of the ring war in the nord.

| BogdanBody explică (pentru Stefan_Andrei_1997):

Am jucat skiyrim vreau altele...

| KeNNT3D a răspuns (pentru BogdanBody):

Atunci lord of the rings online,sau lord of the rings conquest,sau
the cursed crusade,Morowind, Prince of persia, asasins creed, Jade Empire, sau Dynasty. Warriors.8. Xtreme. Legends
Cam atata stiu.

| Bogdanellull a răspuns:

Metin mont and blade