| AwanderingLove a întrebat:

Stiti un metin care trebuie sa faci limbi nu mai stiu cum se numeau pentru upgrad-ul armelor cum este metin2 wars? Doar ca acest metin nu mi se descarca daca stiti altele funda!

2 răspunsuri:
| AdrianTzar a răspuns:

Omule, când o să vezi cât timp ai pierdut în lumea virtuală, sperăm să reușești cat mai repede să lași acel joc, a fost la vremea lui...

| AwanderingLove explică (pentru AdrianTzar):

Stiu da vreau sa ma apuc din nou. Nu ma intereseaza ca a trecut vremea lui sau ca nu mai este la moda