| boss4you a întrebat:

Sunt acasa, plicisit si ma tot uit pe yt la jocuri si toate porcariile si pur si simplu nu ma atrage nimic. Vreau si eu niste jocuri sa nu ma mai plictisesc, ceva sa ma atraga. momentan am pe PC doar 4 jocuri ( League of Legends, Warface, World of Tanks, Counter-Strike 1.6/GO ) pe care le joc dar incep sa ma plictisesc de acestea. Imi puteti da voi niste jocuri gen Assassins Creed dar sa mearga, uitati componentele mele.

Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8200 @ 2. 66GHz (2 CPUs), ~2. 7GHz
Memory: 4096MB RAM
Placa Video: NVIDIA GeForce GT 730 2 GB DDR3 128 bit

Multumesc... Fundita la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Adrian926a a răspuns:

Tf2 pe steam

| boss4you explică (pentru Adrian926a):

Stiu jocul, cum am spus mai sus vreau altceva in afara de shooter sau rpg tongue

| AlinWoW a răspuns:

Salut, Poti incerca: Left4Dead 2, Un joc horror care este destul de atractiv si foarte amuzant cand joci cu prietenii : Outlast. Poti juca Smite... este asemanator cu LoL, doar ca efecte mai reusite si grafica 3d.

| boss4you explică (pentru AlinWoW):

Vreau ceva diferit de fps sau rpg.

| alexjidras a răspuns:

Daca vrei ceva gen action incearca call of duty(4/black ops), just cause 2, daca vrei ceva 4fun inceraca dota 2, dar ai grija ca provoaca dependenta