| JamesGheo_Gheo_2000 a întrebat:

Sunt Gheo, un tip cu mari placeri la jocuri.As dorii sa va intreb ceva legat de jocuri:
Stiti Simsul,nu? As dori un joc multiplayer in care sa fie o casa, sa o decorez, un perosnaj(eu) sa il imbrac si un oras in care sa interactionez cu alti jucatoti. Sa va dau un exemplu: Club Penguin, Secret Builders.

P.S: Jocul sa nu fie pentru copii de 5 ani cu animalute pe post de avatar si chestii.Eu vreau ceva serios cu personaje oameni si grafica faina.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Incearca IMVU.
Eu joc de 2 ani si nu ma mai satur laughing.

| AnormalFunkyGuy a răspuns:

Hmm... Pai. Poti incepe sa joci minecraft, sa faci case si toti ce vrei, legat de haine poti sa iti faci TU skin, sau sa iei de pe net. Deasemenea, ROBLOX e un joc SUPER tare... uite link: http://www.roblox.com/

Roblox e pentru copii si de 12 ani... e chiar super tare. In fiecare zi primesti cate 10 tix (un fel de bani) si cu ei iti cumperi chestii... ma rog. daca vrei sa ai mai multe informatii, fa-ti cont pe roblox si cauta-ma, ma cheama MistikGuy. Sus, intro bara albastra (pe site) ai "More" acolo ai "People" de unde poti sa cauti oameni. Dami mesaj sau ceva si vb daca vr.

Dar, vezi, ca jocu asta nu e de copii de 5 ani :)). Adica, vreau sa zic ca e numai in ENGLEZA! Sunt oameni de toate nationalitatile. eu mai ma prieteni romani dar e foarte greu sa gasesti alti romani. Ma rog, bafta, sper ca te-am ajutat.

Si, apropo :)) vezi, cand iti faci cont poti undeva sa scrii daca cineva te-a adus in ROBLOX, scrie te rog acolo MistikGuy (e numele meu de pe roblox)

Sper ca te-am ajutat, funda?