| MotoKatâr a întrebat:

Sunt interesat sa cumpăr un Lycan/ War de lvl 55 full PvP pe Metin2Ro. Serverul nu prea contează dar de preferabil sa fie Nemesis. Ofer bani reali sau un S6 în perfecta stare. Eu sunt din Constanța, asa ca daca este vreunul De-aici putem face afacerea fata în fata. Dacă nu o vom face printr-un intermediar. Aștept!

5 răspunsuri:
| Desireღ a răspuns:

E grav rău dacă dai S6 pentru un cont de metin...

| MotoKatâr explică (pentru Desireღ):

Crede-ma am telefon mai bun decat S6 și chiar numai am nevoie de el.

| Desireღ a răspuns (pentru MotoKatâr):

Mă refeream că nu prea se merită, oricum nu mă bag

| WoozieSPARTANUL a răspuns:

Un S6 e de 5 ori mai scump decat un cont de metin.

| MotoKatâr explică (pentru WoozieSPARTANUL):

Știu...Doar ca numai am nevoie de el și vreau sa-l dau pe un cont.