| ImpossibleDream a întrebat:

Sunt noua pe aici. Am o rugaminte la voi, daca ma puteti ajuta, caut de cateva zile jocul PROJECT IGI 3. am gasit atatea linkuri. dar imi dau eroare, nu merg. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Oficial nu a aparut Project IGI 3. Tot ce ai gasit pe internet ori sunt virusi ori sunt jocuri de poarta numele de Project IGI 3 dar nu ai nicio legatura cu adevarata serie.
Mai multe informatii aici: http://forums.codemasters.com/......-3-pc-game

3 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca asta este jocul ai slabe sanse sa-l mai gasesti pana nu apare vreo versiune gog sau remastered - IGI 3 – The Plan

| ImpossibleDream explică (pentru CatalinVictor1985):

Mulțumesc!

| ImpossibleDream explică (pentru SilviaDulcik):

Am citit, mulțumesc mult! happy