| Bijou22 a întrebat:

Sunt o fana infocata si ma joc in fiecare zi Angry birds.Imi puteti spune unde pot gasi episoadele COMPLETE de la Angry Birds Toons? Multumesc anticipat si desigur ca dau funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Itrii pe tos.tv si cauti angry birds toons s1 s2 sau s3

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Păi uite : https://www.google.ro/#psj=1&q=Angry+Birds+Toons+episodes+1

Apoi înlocuiește 1 cu 2 și tot așa.

| Bijou22 explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Salut.
Am incercat sa fac asa dar imi da episoade care nu sunt intregi(sunt cam de 20-25 de secunde adica Sneak peek). Doar Chuck time imi da intreg.
Multumesc oricum.

| MisterSTAG a răspuns:

Nu te-ai plictisit de Angry Birds? Incearca Bad Piggieswinking