| M0rist a întrebat:

sunt un youtuber cu 250 de abonati, si am nevoie de o colaborare cu un Youtube de 100-200 subs sau mai multi, si mai am un prieten care are nevoie si el de o colaborare, il cheama pe Youtube zSkelCell si pe mine ma cheama pe Youtube M0rist

Url canal: www.youtube.com/c/m0rist
zSkelCell: www.youtube.com/c/zskelcell

id-ul meu de skype: live:kirtychow

DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

2 copii... voi altceva nu aveti mai bun de facut? Uitati-va dracu la un desen animat mai bine! Ai pus pus si link de donatii? cine dracu crezi ca-ti doneaza pe rahaturile alea? laughing

| M0rist explică (pentru lpavel):

Ia vezi-ti tu de *** ta ca daca vin la tine te bag in spital =]] ce te doare ca am canal de Youtube cat nu ai tu 7 ani

| lpavel a răspuns (pentru M0rist):

Ma bagi in spital? laughing Mucos mic ce esti, numai de ne-am intalni si m-ai vedea ai intrece un iepure in alergat laughing

| Xenow a răspuns:

Ba copii mai Bine v-ati vedea de scoala si nu cautati cum sa cresiteti in Abonatii sau cv de genu ca sa cresiteti in abonati trebuie sa ai content De calitate nu sa filmezi mincraft cu mobizen.

| M0rist explică (pentru Xenow):

Imi vad de *** ma-ti de sclav =]]]

| M0rist explică (pentru Xenow):

Ba analfabetule eu macar stiu sa scriu nu ca tine! cresteti* si vrei sa spui Obs!