| Bl4cKLy0n a întrebat:

Știți jocul Super Mario Forever?
Dacă da, va rog sa îmi spuneți cum pot sa ma joc cu, characterul Luigi, desigur, dau și funda!

Răspuns Câştigător
| Doartheb3st a răspuns:

Stiu si eu jocul il jucam de mult pana cand il joc si acum dar nu mai ca il joc in varianta Remake.
Si mda din pacate nu poti juca cu characterul Luigi.
Dar sunt unele jocuri cu Mario Forever care sunt facute de niste creatori. Stiu ca lucreaza la un program MMF2 sau CTF Developer (cu engine-ul lor de mario forever). Si da unele jocuri au characterul Luigi, daca vrei Mario Forever cu characterul Luigi, imi raspunzi la comentariul, si iti dau eu linkurile de la joc.
Dar da, nu exista la Mario forever originale, characterul Luigi.
Sper ca te-am ajutat! Funda happy (Imi dai dupa aia, dupa ce imi raspunzi la comentariu)

| Bl4cKLy0n explică (pentru Doartheb3st):

Ms mult pentru informații, te respect, și te rog, dacă vrei, sa îmi dai un link, mi-ai face ziuahappy Ms mult!

| Doartheb3st a răspuns (pentru Bl4cKLy0n):

Decat un joc? Sau mai multe? Uite un link aici: http://www.mediafire.com/file/x498a2ue2i7ymb6/MF+-+World+TM+V1.001.exe (stiu mai multe, dar unele sunt mai mult gen greu de trecut) Deci l-ai descarcat, intri in el, apesi pe start, du-te la sectiunea cu powerups (unde e ciuperca si astea), treci de el mai departe si acolo e ceva unde scrie,, Play with Luigi'' nu mai stiu exact si acolo e un button cu L (Luigi) si este verde. Sper ca te-am ajutat!

| Bl4cKLy0n explică (pentru Doartheb3st):

Salut!? Ms mult pentru link! Dacă vrei, poți sa îmi mai trimiți niște link-uri și cu jocuri mai grele, ca am mai jucat jocuri cu mario dificile, asta doar dacă vrei.Din nou, mersi mult pentru ajutor! big grin

| Bl4cKLy0n explică (pentru Doartheb3st):

Daca vrei poti sa imi dai link-uri de la mai multe jocuri, chiar daca sunt mai dificile, ca am mai jucat Mario, asta doar daca vrei, mersi fain!

| Doartheb3st a răspuns (pentru Bl4cKLy0n):

Http://www.mediafire.com/.......0.0.1.rar (Mario Forever Revolution - are characterele Mario, Luigi, Toad si Peach)
http://www.mediafire.com/......3.2.10.rar (Mario Forever Roman Worlds - aici daca vrei sa-l deblochezi pe Luigi trebuie sa ajungi la World I-IV, (adica 1-4 ca in cifrele romane de-aia si se numeste Roman) unde vezi mai incolo o pancarta unde scrie BattleTower dar numai ca te uiti cu capul invers ca sa il vezi, te duci sus mergi inapoi de tot la tunel, bati Bowsere (Balauri) de la usoare la grele (Easy and Hard) te duci pe piatra aia ultima din dreapta sau prima din stanga si atunci l-ai deblocat pe Luigi.
Asa ca nu mai gasesc link-uri, a da ca sa stii ca sunt si eu creator de mario forever (am fost dar nu mai sunt). Aveam si eu cateva world-uri doar facute de mine, care sunt mai dificile. Unele da, unele nu. Imi zici daca vrei sa ti-le trimit si pe ale mele (world-urile)
Hai spor la jucat! :D

| Bl4cKLy0n explică (pentru Doartheb3st):

Ms mult! Dacă vrei, poți sa le trimiți și pe alea, dar dacă vrei, ma poți adauga pe Skype, numele meu e []Bl4cK_Ly0n[],și dacă vrei putem vorbi mai multe, oricum, mersi pentru ajutor!