| Liviu781 a întrebat:

Salut TpU! Tocmai ce mi-am luat un PC nou cu cerintele : - Procesor : Intel Dual-Core G650 2.90 Ghz - 4 GB RAM DDR3 - Placa video : Gigabyte nVIDIA GeForce 650T 1GB -Windows : 7 Ce ziceti vor merge jocurile urmatoare puteti sa faceti la fel si puneti un egal si ziceti daca DA sau NU : - Call Of Duty Modern Warfare 2 - Call Of Duty Modern Warfare 3 - Call Of Duty Black Ops - Call Of Duty Black Ops II (2) - GTA IV - Crysis - Crysis 2 - Battlefield 3 - Metro 2033 - Prototype 1 sau 2 Va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

De mers vor merge toate, cu siguranta. Poate nu chiar cu toate setarile la maxim, dar nu am nici o indoiala ca le vei putea rula pe toate macar la setari low/medium.

1 răspuns:
| marcusovi a răspuns:

Eu zic ca o sa-ti mearga dar la gta iv si black ops 2 nu stiu ce sa zic pentru ca am prieten cu cerinte de sistem asemanatoare si nu poate rula black ops 2 si gta iv