| xRapid1923 a întrebat:

un prieten are PC care nu ii ruleaza FIFA 15 in schimb ii merge 14 are cerinte minime si ii merge cam pe medium merita sa isi cumpere FIFA 14 acum

Răspuns Câştigător
| razvanrendy a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l iei de pe un site. ca proba si sa vada cum ii merge!

2 răspunsuri:
| LeOnYx a răspuns:

Parca ala era calculatoru tau laughing)) Acum te ascunzi ca nu iti ruleaza fifa 15, jigodie de om

| xRapid1923 explică (pentru LeOnYx):

1.am doua pc uri unul cu i5 si unul cu pentium D e adevarat 2. Nu te am facut jigodie si 3. Un prieten are pc cu Intel pentium D numai ca el are 4 gb placa si are gt450 iar memorie 6 Salut