| Verzisor a întrebat:

Va rog cand intru in SAMP connect pe un server imi arata ca se incarca dupa aia nimic si dupa apara Eror Verion asa de genu am incercat toate solutiile:Reinstalat gta san andreas si samp iar alta editie de samp restart la pc de multe ori va rog e prima zi care stau tarziu la pc adica pana la 5 dim va rog sunt disperat FUNDA si mai multe funde daca pot! va rog!

2 răspunsuri:
| CAMIOANIEEE a răspuns:

Salut te pot ajuta eu si mie mi se intampla asta
am mai multe variante:schimba windowsul, ia alta versiune de samp sau de san andreas(depinde de ce gta san ai tu daca e original atunci e bun daca e asta mai de... atunci e praf)daca nimic din toate astea nu merge inseamna ca tie pc varza(fara suparare)

| Verzisor explică (pentru CAMIOANIEEE):

Bah? 4 gb of ram procesor de 32 nu prea cred nene laughing