| anonim_4396 a întrebat:

Va rog da-ti-mi un server de Metin2 cu nivelul maxim 250, rate 1000 adica sa fac EXP si bani foarte usor si rapid, sa iau otel +9 de la magazin, si sa iau toate itemele de upgrade de la magazin. Adica un metin unde sa nu ma stresez, ci unul care imi ofera totul la magazin. Nu vreau metinuri de genul HammerMT2 ca vreau sa cresc, deci unul PvM-PvP. Va multumesc big grin

6 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Serverul meu este 100%non donati si din ce ai scris tu doar ratele nu le am de 1000, dar un rest totul e pe placul tau si daca vrei sa-l incerci uite un link: http://metin2anaconda.tk
Server deschis aproape de 2 luni
Upp gasesti la cetateanul turmentat.
P-uri faci la lv 70 cu piatra curcubeu din magazinul general (lv 70 faci in cel mult 35 minute)
Bft!

| anonim_4396 explică (pentru Overthelimit_Metin_2000):

Ok il descarc si vad cum va fi

| anonim_4396 explică (pentru Overthelimit_Metin_2000):

Nu il pot porni, zice ca are ceva probleme

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai incearca si daca mai apar probleme cauta-ma pe Facebook la Metin Overthelimit

| anonim_4396 explică (pentru Overthelimit_Metin_2000):

OK mai incerc, dar daca nici acum nu merge te anunt pe Facebook

| anonim_4396 explică (pentru Overthelimit_Metin_2000):

Ieri am putu intra, dar acum daca incerc sa ma loghez nu ma lasa. Zice ca are ceva problema