| Nobel123 a întrebat:

Va rog din suflet am o inconvenianta...deci nu stiu de unde pot face de un cont premium pe minecraft! (nu public)
Am cautat in o gramada de tutoriale sa il iau gratis, dar nu am reusit... daca ma ajutati sa imi fac unul gratis va dau garantat funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu cum sa faci rost de cont! IL CUMPERI straight face

| Reb a răspuns:

Nu se poate lua gratis! Toate chestiile care cica sunt,, gratis'' ori au virusi ori sunt cu survey care iti iau banii si nu primesti nimic. Asta e viata... Dar poti cauta nume cu skin la : http://mcskinsearch.com/browse

| Nobel123 explică (pentru Reb):

Pai da dar eu nu vreau doar pentru skin, vreau si MCSG chestii nebunii...