| Alexandru2d2 a întrebat:

va rog frumos ajutati-ma si pe mine la ceva. Joc fifa cu un baiat si ma bate mareu el o are pe Real Madrid si eu pe Barcelona jucam fifa 2008 dar avem pach de 2014. Va rog mult puteti sa imi ziceti si mie ce ar trebui sa fac sa il bat. Scheme si tacticii stiu dar daca stiti cum sa joc adica Mai mult pe aparare sau pe atac sa ies pe contraatac. O tactica ce tactica sa folosesc si cum sa joc in meci pe aparare pe atac. Va rog mult ajutati-ma va dau funda la toti orice raspuns ar putea sa ma ajute.

1 răspuns:
| Andre1FCDB a răspuns:

Ataca prin parti si incearca multe centrari! Si da multe pase lungi in fata asta daca esti amator, daca joci bine joaca cu pase scurte, multe si sigure

Succes!