| DariusAndi a întrebat:

Cand o sa fie urmatorum meci intre barcelona si real madrid?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

In cupa nu se stie, in liga campionilr la fel, se pot intalni in orice faza, in liga campionilor numai in optimi nu, in campionat joaca in martie!

3 răspunsuri:
| DariusAndi explică:

In 7 octombrie sigur?

| anthonyyyy a răspuns:

Nu se stie inca

| Florin19995 a răspuns:

Mai sunt cateva luni doar daca nu o sa se inatalneasca in Champions League, in cupa Spaniei se inaltensc in finala sigur si in campionat mai este mult pana in retur meciul tur a fost acum in 7 octombrie