| birzaconstantin a întrebat:

va rog imi poate spune si mie cineva daca imi merge PCSX2-1.0.0-r5350 pe un PC care are procesor amd athlon 3200+, placa video ati radeon 9600 de 256 mb si 1GB de ram!
astept un raspuns! multumesc(si daca merge sa-mi spuneti daca merge assasin's creed si de unde sa-il downloadez, bineinteles daca merge cu ajutorul emulatorului) multumesc din doi

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

O sa mearga jalnic. Eu am incercat sa rulez asa ceva pe un sistem dual-core cu 2gb ram si video x1950 256mb/256 de biti si tot jalnic se misca.