| Bebitza99 a întrebat:

Buna TPU am urmatoarele componente la pc :
Ram 2 gb
Placa video: nVidia GeForce 9600 GSO
Procesor: Pentium (R) Dual-Core CPU E5200 2,50 ghz
As vrea sa imi spuneti ce jocuri mi-ar merge multumesc!
Si daca imi spuneti sigur ca imi merge Assasin's Creed Revelations si de unde sa il descarc dau funda happy

Răspuns Câştigător
| BULLS3Y3 a răspuns:

Salut iti merge Assasin's Creed Revelations dar la cerinte minime jocuri care iti merg iti mai scriu acum.
Euro Truck 2
Left 4 Dead 1 si 2
Farming 2011 2013
Need For Speed The Run. Cam astea le stiu eu

1 răspuns:
| bogdanbocaful a răspuns:

Sigur iti merge asassins creed la mediu binisor, iti merge"crysys 2 lpw, Steetfigter mediu-high, battlefild bad company 2 si battlefield 3 low, batman arkham city, sleeping dogs, league of legends..Eu ti-as recomanda in sistem sa mai bagi 2 gb ddr 2 sau 3 depinde de placa de baza si proc..., un gts 450 gasesti intre 4 si 3 milioane un cooler sa dai procu ala la 3 ghz si daca vrei o sursa de 400w sirtec 80+..Scuze ca m-am lungit asa da...