| Ciobotea_Narcis_Fantomita_1995 a întrebat:

va rog sa-mi spuneti cum fac full screen ilands e un joc de pe facebook ca si minecraft-ul si nu stiu pe ce buton il dau pe ecran complet va rog dau funda!
Nu merge la setings am incercat.

Răspuns Câştigător
| BogDaNuTzXD a răspuns:

Intri in ilands, dai ESC dai click dreapta si dai la :go full screen:

| Ciobotea_Narcis_Fantomita_1995 explică (pentru BogDaNuTzXD):

Am downloadat gta 4 si imi cere un cod cand dau la extract here si e un site da nu merge ce cod o fi iti dau site-ul poate poti face tu ceva?

1 răspuns: