| Iuhas_Octavian_1977 a întrebat:

Veau sa-mi cumpar gta 5 la pc si xbox 360.
De aici as vrea sa le cumpar:http://www.buygames.ro/grand-theft-auto-5.html
ce trebuie sa am ca sa-mi mearga pe xbox?
Dar,este toata versiunea si la pc si la xbox?
Urgent, funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Snakebosu23 a răspuns:

Puteai sa iti modezi xboxul si cu bani care ii dai pe GTA5 iti luai 15 jocuri la fel de bune inclusiv GTA5.

| Iuhas_Octavian_1977 explică (pentru Snakebosu23):

De unde sa iau jocurile?

| Snakebosu23 a răspuns (pentru Iuhas_Octavian_1977):

De la cineva care sa pricepe eu am luat peste 50 de jocuri cauta pe google despre modare, gen vind jocuri modate xbox.Documenteazate despre modare.

3 răspunsuri:
| Jackster a răspuns:

Ce cumperi tu este CD-ul original GTA V pe care il bagi in consola si gata, merge.