| Torreto a întrebat:

Salut,TPU! Vorba este despre jocul SAMP(0.3z).Am tot cautat nu stiu cat un hack fara virusi cu care sa-mi fac scor... Daca imi lasati un link cu hackul fara virusi dau funda!(mai mult...)

Răspuns Câştigător
| TonyTZu a răspuns:

Nu cred ca exista asta si daca da si are virusi eu zic sa nu iti faci pc praf pe jocuri sunt cei mai mari virusi in general virusul trojan..bine am si eu jouri dar la fiecare download dau scanare cu eset nod 32 deci.

1 răspuns:
| Torreto explică:

Acum n-are nimic daca is virusi... dati-mi linkul de la hack care sa mearga pe un server de army vs tero..am nev de score va rog!