| costyflamebossulbossilor34 a întrebat:

Stiu ca suna cam ciudat dar as vrea si eu un Money Hack pentru SAMP >0.3zam tot cautat pe net zilele astea si nici unul nu merge (S0b n-an nevoie deoarece serverul are anti-sob). Funda pentru cel mai bun Hack.

3 răspunsuri:
| Geannykka a răspuns:

Sincer eu nu cred că există vreun money hack. Am jucat samp aprospe un an dar nu am auzit de așa ceva. Dacă vrei poti juca cinstit... Poți face bani participând la eventuri, făcând misiuni. Și crede-mă că e mult mai frumoswinking

| ProGamingAndrei2002 a răspuns (pentru Geannykka):

Exista hack de samp pentru servere stunt

| ProGamingAndrei2002 a răspuns (pentru Geannykka):

Exista hack de samp pentru servere stunt.

Link-ul:http://tr.rghost.net/58758721